GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 8181302
nr 818 1302
Golvvas
keramik, signerad -39, höjd: 43
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:25:09
Tilgman Keramik